«Мирас» хатын - кызлар командасы-2006-2007 елларда туган кызлар арасында футбол буенча Татарстан Республикасы Беренчелеге җиңүчесе

2020 елның 21 октябре, чәршәмбе

Казанда 2006-2007 елларда туган кызлар арасында футбол буенча Татарстан Республикасы беренчелегенең финал матчлары узды. Турнир җиңүчесе финал өлеше лидеры – Яр Чаллыдан «Строитель» командасы һәм аның эзәрлекләүчесе – Казаннан «Мирас» командасы очрашты.

Чемпионлык өчен башкала командасына җиңү кирәк иде, ә Чаллы егетләренә ничьялар да җитәрлек иде. Очрашу һәм чемпионлык язмышын «мирас»футболчылары керткән бердәнбер туп хәл итте. Төзүче  - икенче, Казанның Вахитов районы мәктәбе - өченче.

Ярышларның тулы нәтиҗәләре ТР футбол федерациясенең рәсми сайтында турнирлар бүлегендә урнаштырылган.